RKBT 2. Gün || Aşık Kuşlar-Cecelia Ahern || Yurtdışı Kapakları

Kitabın Yazarı: Cecelia Ahern

Orjinal Adı: How to Fall in Love

Çeviren: Solina Silahlı
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Kitap Türü: Romantik Komedi, Günümüz Aşk
Yayınlandığı Yıl: 2014
Sayfa Sayısı: 352
ARKA KAPAK

Ona âşık olmayı öğretmek için sadece iki haftası var...
Şans bu ya, depresyon denizinde boğulmak üzere olan Adam ile hayatını bir türlü yoluna koyamayan, derdi başından aşkın Christine'in tanışması talihsiz bir gecede gerçekleşir: Otuz beşinci yaş günü yaklaşmakta olan Adam intihar etmek için bir köprüye çıkmıştır ve oradan geçen Christine de Adam'ı ikna etmek için çılgın bir teklifte bulunur. İki hafta içinde Adam'a dünyanın yaşamaya değer bir yer olduğunu ve aşkı bulmak için hiçbir zaman geç kalmış sayılmayacağını kanıtlayacaktır!
İddialı teklifine rağmen Christine'in büyük korkuları vardır. Başarısız olursa bunun sonuçlarına katlanabilecek midir? Peki ya aşka ve hayata dair bildiği her şeyin bir yalan olduğunu anlarsa ne yapacaktır? Hepsinden öte, bir hayata mal olabilecek bu macerada onu çok daha karanlık soruların beklediğinin farkında mıdır?
"Biraz neşe, biraz keder kokan bir romantik komedi.
İçiniz kıpır kıpır olacak!"
-Marie Claire-
"Cecelia Ahern'in romanları bir kutuda saklanan mücevherler gibi. Kutuyu açtığınız anda ışıltılar gözlerinizi alıyor."
-Adriana Trigiani-
"Modern bir peri masalını andıran bu romanda Cecelia Ahern, karakterleri baştan sona canlı tutan keskin bir zekâya sahip olduğunu kanıtlıyor."
-Hello-
(Tanıtım Bülteninden)
Turumuz tüm hızıyla devam ediyor. 2. gün de Aşık Kuşlar'ın yurtdışı edisyon kapaklarıyla devam ediyoruz.Gördüğünüz üzere yayınevi orijinal görsellerden birini kullanmış. Ki kapağın hakkını vermek lazım fazlasıyla sevimli :))
Benim tek itirazım kitap isminin çevirilişine!
How to Fall in Love isimli bir kitabı "Nasıl Aşık Olunur?" diye çevirmek çok daha mantıklı olurmuş. Kaldı ki bu ismin kitap içinde bir de esprisi var. 

Dip notumu açtığıma göre artık susabilirim :)
Keyifli okumalarınız olsun :)


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI